Červen 2010

Každý má svou hračku

28. června 2010 v 20:21 | janapka
                     Toto je krásné téma jaké už tu dlouho nebylo. Každý má svou hračku! Co? Není to pravda? Ale je! A jaká!  Děti, to je nám všem jasné, ty si najdou hračku kdykoliv a udělají si ji třeba z klacíku, trávy nebo z kamínků. A co ženy, ty si musí také s něčím hrát. Jedna se těší na oblíbený seriál, na svou hračku, jiná něco šmodrchá z příze a jiná zase pro radost šije nebomaluje. A co naši muži, copak se  neprohání za svým míčem? I ti mají své koně a koníčky např.:rybaření, horolezectví,motorky a já nevím co ještě.Sex je vlastně taky hra mezi mužem a ženou.        
                     Co třeba novodobé nakupování, myslí si snad někdo, že to není hra? Taky je to hra. Jsou hry cílené,motivační, sportovní, užitečné i neužitečné, hry jen tak pro radost. Všechny hry, s hračkami i bez nich, lidé vnímají jako odpočinek a také si při nich odpočinou. Potřeba si hrát a později pracovat je lidem vrozená. Hraji si s hračkou a později pracuji s nástrojem.
                    V dnešní době považuji za novodobou hračku PC a internet, hrajeme si, je také ale velmi užitečný.

Letecký den v Ústí nad Labem

27. června 2010 v 22:11 | janapka
         Tak jsem se dnes dostala na Letecký den do Ústí. Nad mé čekávání se tam sešlo hodně lidí. Setkání se konalo u u příležitosti 100. výročí aviatiky v ČR. K vidění byly unikátní stroje, dvojplošníky a trojplošníky, letecký skvost Jana Kašpara originál, americké historické stroje, ale také jsem zatajovala dech při přeletech čtveřice akrobatických letadel, která létalá bez jediné chybičky, jako kdyby to byl jediný letoun. Náš malý Rudík dokonce přestal i zlobit. Vzala jsem si na to pletení, vyzbrojila jsem se dekou a krémem  s faktoem 8. Celé to bylo originální, protože jsem téměř nic neupletla, skoro jsem si spálila ruku, jak mi na ní pražilo slunce stále z jedné strany ,ale dojem jsem si odnesla z celé akce báječný/a to nejen já/.     
         Vzpomínala jsem, kdy jsem něco podobného viděla.           
         Jednou když jsem byla malá, tak mně   babička vzala do Prahy, také na letecký den, ale mám z něj však už jenom  vybledlé vzpomínky .                                           

Andělské karty

22. června 2010 v 12:09 | janapka |  Výklad karet
        V mé praxi vědmy jsem udělala další pokrok. Zajímavé okolnosti mne donutily obstarat si další výkladové karty,ale nebylo to tak že jsem šla a koupila si je jednoduše v obchodě. Jsou to karty, které na mně asi čekaly, až se dočkaly. Ono to zní trochu divně, ale věřím, že to bylo přesně tak. Přišly mi poštou na objednávku. Rozbalila jsem si je až po dvou měsících. Do té doby jsem okolo nich denně chodila a stále jsem vnímala jejich přítomnost a přímo mně přitahovaly, ale stále jako bychom se navzájem utvrzovaly, že ještě nenadešla ta správná doba, kdy se máme spolu seznámit. Potom jeden den jsem cítila, že dotoho mohu jít a konečně jsem se odvážila otevřít krabičku, potom desky a nakonec jsem je osvobodila z neprodyšného igelitu. Zazářily na mne nádhernými duhovými barvami. První věc, která mne napadla byla, že je potřeba je očistit od špatných energií. V přiložené knize byl návod jak to učinit pomocí andělů. Neprodleně jsem tak učinila. Nyní budu s nimi moci vykládat. O tom ale až příště.