Ještě jednou ekzém ze světa

13. července 2010 v 18:20 | janapka

Atopický ekzém je noční můra pro malé děti a jejich rodiče ..

Kožní onemocnění, které je skutečně non-infekční , ale především spousta dětí může trápit silné svědění . Odhaduje se, že celosvětově je 20 až 30% lidí s atopickým ekzémem .
Pro okamžité zveřejnění
PRLog ( Tisková zpráva ) - 21 březen 2010 - často začíná v kojeneckém věku , ale i pozdější objevení choroby není vzácností. Atopie je často spojena s příznaky alergie ( senná rýma, astma ). Termín atopický odráží abnormální , atypickou reakci kůže a sliznic na různé provokativní podněty . kůže je extrémně suchá a svědí k šílenství .


Proč to nastat ?

- Buď dítě zdědil ekzém,

- Nebo poruchy imunity , a na takové buňky , reakce se liší od reakce buněk na zdravou pokožku

- Nebo má zvýšenou přítomnost bakterií stafilokoka , který obvykle není bydliště v zdravou kůži a kontakt s atopickým ekzémem způsobuje zánětlivé kožní reakce ,

- Nebo je narušit ochranné funkce kůže


Vadné kůže "pečeť "

Vývoj této choroby přispívá genetická porucha tukové vrstvy kožní bariéry . Výsledkem je zvýšení ztrát vody , který vyschne kůže ještě více . Kůže je pak drsná, popraskané , tam jsou měřítka , a to je méně odolné proti poškození . To usnadňuje průnik alergenů a dráždivých látek z prostředí .

Proto se doporučuje k léčbě prořezávat poškozené vrchní vrstvu léků kvality kůže (ekzém - kožní léčba snižuje pH 4,5 , ROBATKO - uklidňující krém se sníženým pH 4,6), navštivte konopí - cosmetics.com

Umělé posílení kožní bariéry brání tak úniku a pronikání alergenů do kůže .

Infantilní forma začíná obvykle mezi 2 a 4 měsíce silně svědění vyrážky a puchýře na tvářích nebo vlasy . To se může rozšířit na celou hlavu, trup a končetiny . Baby pak je vzhůru celou noc tedy vrácena , nemá dostatek spánku a je unavený . S ním se však celá rodina .

" Tato nemoc postihuje nejen děti, ale ve skutečnosti celá rodina , "říká MUDr . Čapkova z oddělení dermatologie dětské fakultní nemocnice v Praze Motole .

" Dalším faktem je, že dítě s vadou ve vzhledu , je pro rodiče zklamáním. Ale je důležité, aby matku i dítě s ekzémem se těší fyzický kontakt a něžný . Foster jeho psychiku a tím i ochranu . Spontánní doteky a doteky jsou často překonána propracovaná aplikace předepsaných léčiv . "

Je důležité, aby péče o dítě , aby jej doprovázela jeho otec . " podrážděná a plačící dítě podkopává důvěru vyčerpání matky a vede k pocitům nedostatečnosti , " vysvětluje Čapková . "Můj otec také cítil v péči o nešikovnost . Mají pocit, nedůležité a tlačil pryč od matky -svázal nemocné dítě . Je vhodné přerozdělit rodičovské role a otec chytil do péče . To pomůže všem. "


Ekzém

Děti forma postihuje kojence a děti předškolního věku . "Oblíbené stránky" této formy jsou většinou loket písek popliteal . To je poněkud " suchý " chronické příznaky - suchost kůže, a zdrsnit s krátkými akutní fázi , což je indikováno zarudnutí a svědění . V této fázi se rodiče o dítě nemoc obvykle řídit .

Forma dospívajících a dospělých zůstává v některých částech ohýbání končetin a také ovlivňuje horní části hrudníku . problém v dospívání je především psychologický aspekt , protože mládež nemůže vyrovnat s tím, že se objeví na různých místech . vyrážka obvykle vymizí podle věku . Nicméně, pokud se objeví v takových stresových situacích nebo významné oslabení imunity , může ekzém nastat kdykoliv . Pak zase " usne " .


Jak bojovat proti atopie ekzém ?

Léčba musí být pod vedením dermatologa . Základem úspěšné léčby je správná diagnóza nemoci lékařem ( někteří lidé pletou příznaky atopie s akné - zejména u dospívajících ) a přizpůsobení stravy.


Úprava stravy

Optimální prevence atopie je po kojení .

Po druhém roce života , to, co hraje hlavní roli , jsou alergeny a infekce vnějšího prostředí . V předškolním věku je normální, že trpí fyzická a psychická zátěž . V průběhu puberty to inklinuje mít vliv na hormonální změny .


Péče o pleť , kosmetiku a oblečení

Dlouhé kontaktu s chlorovaná voda vysušuje kůži , takže se doporučují krátké sprchy . Vhodné jsou však , olejové lázně , po kterém se kůže není kartáček , ale je " nudný "a isimmediately ošetřené výživné konopné tělové mléko .

V zásadě jsme se vybrat hypoalergenní kosmetických přípravků . Nový produkt by měl být testován na malém okrese kůže - nejlepší je paže , vysvětluje partner obchodu konopí - cosmetics.com , Roman

Oblečení by mělo být v zásadě otevřený , vzdušný bavlny. Nevhodné jsou : syntetická vlákna, vlna a kožešiny . Prádlo by mělo být naprosto ponořený .


Zacházení

Základem léčby je zachovat a obnovit kožní bariéru vhodný léčivého konopí formy krém na pláč dlaždice , jak doporučuje dermatolog .

Novinkou třetího tisíciletí se nazývají imunomodulátory , nebo výrobky, které zlepšují rovnováhu složek imunitního systému . Nedávné výzkumy ukázaly, že dlouhodobé užívání těchto přípravků s kombinací konopí smetany vedla k významnému omezení času a závažnosti projevů atopického ekzému .
webové stránky www.cannabis -cosmetics.com
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama