Taky máte a prožíváte různá období?

24. února 2015 v 22:33 | janapka
Jako všichni lidé máme své životní etapy, které nelze přeskočit, i kdybychom si to velmi přáli. Chtěla bych se zde zmínit o etapách někdy kratších, jindy delších, které se prolínají, a jdou současně s ostatními. Nazvala bych je spíše obdobími, ne ročními, ale citovými, pro jiné možná přiléhavějším bude barevnými. Když mám radost, je to jiná barva než když mám splín či smutek, zlost. Jsou také období v kategorii tvoření, kdy se dá různé období také vyjádřit barvami. Ty barvy se projeví na tvořivosti navenek. Mohou se také ukázat v odívání a jiném druhu tvoření a činnosti.
Taky jste zažili, že se vám v jisté době líbí určitá barva více než jiná? Dáváte jí přednost před ostatními? Nazývám to obdobím podle barvy. Před mnoha lety jsem měla oblíbenopu zelenou, říkám tomu zelené období. Když jsem se vdala, měla jsem období červené. Nyní cítím jakési uklidnění a to pro mne představuje klidnou, starorůžovou barvu.
Byla bych ráda, kdybyste mi pod tímto článkem dali najevo, zda to cítíte podobně, a jaké období jste již prožili nebo právě nyní prožíváte. Zkuste k tomu období přiřadit nějakou barvu, klidně anonymně.
 


Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | 24. února 2015 v 22:43 | Reagovat

Já měla ráda černou,myslím v oblečení,nyní již si dovolím i pestřejší,cítím se mladší.Ale u mě styl oblečení sportovní,dokonce si navleču na hlavu čepici s bambulí ,co jsem si jich několik uháčkovala a do ruky hole a hurá do přírody,honit kilometry a hlavně být v kondici na přicházející období,které mám nejraději...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama